X


Przypomnienie hasła do DirectAdmin

Podaj swój login oraz domenę:
Login:
Domena:
Połączenie szyfrowane    


Copyright © 2018 Linux.PL


X


Opłać swoje usługi

Podaj kwotę i opis płatności
Kwota brutto płatności:  PLN   
Nr faktury:
Następnie zostaniesz poproszony o potwierdzenie.
   


Copyright © 2018 Linux.PL


X


Zmiana hasła do poczty

Wypełnij poniżej wymagane informacje:
Adres e-mail:
Aktualne hało:
Nowe hasło:
Powtórz nowe hasło:
Domena:
Połączenie szyfrowane    


Copyright © 2018 Linux.PL


X


Roundcube - Logowanie do poczty

Proszę swoją domenę:
Domena:
Następnie zostaniesz poproszony o podanie loginu i hasła
Połączenie szyfrowane    
Zmiana hasła

Copyright © 2018 Linux.PL


X


Logowanie do panelu DirectAdmin

Proszę podać nazwę użytkownika, hasło oraz swoją domenę:
Login:
Hasło:
Domena:
Połączenie szyfrowane    
Zapomniane hasło?

Copyright © 2018 Linux.PL


X


Logowanie do panelu phpMyAdmin

Proszę podać swoją domenę:
Domena:
Następnie zostaniesz poproszony o podanie loginu i hasła
Połączenie szyfrowane    


Copyright © 2018 Linux.PL


X


Logowanie do ustawień poczty

Proszę podać swój adres email:
E-mail:
Następnie zostaniesz poproszony o podanie loginu i hasła
Połączenie szyfrowane    


Copyright © 2018 Linux.PL


Komunikaty techniczne

Wybierz interesujący Cię temat pomocy i dowiedz się więcej na ten temat.

Jeżeli nie znajdziesz rozwiązania swojego problemu tutaj lub w Centrum Pomocy, skontaktuj się z nami.

14.01.2019: Noworoczne zmiany!

Miło nam poinformować, że od pierwszego stycznia wprowadziliśmy szereg zmian, które z pewnością Was zaciekawią. Poniżej w miarę skrótowo przedstawimy najciekawsze z nich.

Najważniejszą i chyba największą zmianą, nad którą pracowaliśmy przez prawie cały zeszły rok - to nowy panel klienta https://bok.linux.pl. Pozwala on między innymi na pełną obsługę płatności, zarządzanie swoimi usługami oraz zamawianie kolejnych - w tym nowości w naszej ofercie, np. komercyjnych certyfikatów SSL firmy Comodo, które oferujemy po bardzo atrakcyjnych cenach (nadal bez ograniczeń oferujemy w każdym planie bezpłatne certyfikaty Let's Encrypt). Cały proces zamawiania i obsługi certyfikatów jest już w pełni zaimplementowany w nowym panelu. Dla większości usług istnieje możliwość wygodnego zarządzania nimi - np. zmiany hasła do swojego panelu hostingowego, zmiany planu hostingowego czy ponownego wygenerowania certyfikatu SSL.

Na pulpicie klienta znajdują się sekcje z fakturami, usługami oraz sekcja transakcji gdzie znajdują się pełne informacje dotyczące Państwa płatności - kwoty i daty transakcji, ich status i przypisane do nich faktury.

Zaimplementowaliśmy również rozszerzony system zgłoszeń, nową bazę wiedzy, dział download oraz komunikaty techniczne, które pojawiać się będą po zalogowaniu do Państwa konta.

Jeżeli korzystają Państwo z serwerów VPS, dedykowanych lub backup to uruchomiony został poprawiony panel LinuxAdmin do zarządzania uslugami serwerowymi. Znajduje się on teraz pod adresem https://admin.linux.pl. Dla serwerów tych wprowadziliśmy do oferty również dodatkowe oprogramowanie, między innymi DirectAdmin, cPanel, Blesta, Softaculous, Installatron czy Sitepad (oferta ta będzie sukcesywnie rozszerzana).

Równolegle prowadzimy modernizację używanych serwerów - między innymi przenosząc bazy danych na dodatkowe macierze na dyskach SSD, co powinno przyspieszyć działania bazodanowe oraz zmniejszyć ogólne obciążenie serwerów.

Oferta cenowa pozostaje bez zmian - nadal jest atrakcyjna i dopasowana do każdych potrzeb: od małych i tanich kont 3GB po największe konta 200GB. Nowością jest wyselekcjonowanie kont resellerskich jako osobną ofertę - z możliwością zamówienia kont o pojemności nawet do 400GB.

Włączyliśmy obsługę kodów rabatowych! Zalecamy więc śledzić naszą stronę na Facebooku by skorzystać z okresowych rabatów na określone usługi. Kody pojawiają się również będą w formularzu zamówień wybranych usług. Dotychczasowa promocja 50% na Start obejmuje teraz dowolny okres rozliczeniowy - nie tylko pierwszy rok!

Wszystkie dotychczasowe konta zostały już zmigrowane do nowego panelu, jednakże by móc się zalogować konieczne może być wygenerowanie nowego hasła: https://bok.linux.pl/client/login/reset/

Zapraszamy!

Comodo SSL