Baza wiedzy serwery dedykowane

Znajdziesz tu informacje o zaletach i wadach posiadania własnego serwera dedykowanego. Poznaj również podstawową terminologię i procedury związane z serwerami dedykowanymi.

Centrum danych

Nasze serwery aktualnie znajdują się w centrum danych w Niemczech, dla Państwa dyspozycji jest 12 różnych łącz o sumarycznej przepustowości około 410 Gbit/s. Dostęp do serwerowni jest zabezpieczony elektronicznym systemem kontroli, oraz całodobowym monitoringiem wejść i pomieszczeń z serwerami.
Powrót

Asysta techniczna

Nasi technicy są zawsze do Państwa dyspozycji w wielu kwestiach technicznych. Dodatkowo możecie Państwo w ramach umowy serwera dedykowanego otrzymać stałą i profesjonalną opiekę techniczną nad serwerem. Koszt takiej usługi jest uzależniony od zakresu zleconych prac - uzgadniany indywidualnie.
Powrót

Czas trwania umowy

O ile umowa nie przewiduje inaczej, umowa jest zawierana na czas nieograniczony - z możliwością miesięcznego jej wypowiedzenia. W przypadku wybranych akcji promocyjnych umowa może być zawarta na czas określony. W takim przypadku o zasadach wypowiedzenia stanowi zawarta umowa.
Powrót

Realizacja zamowienia

Okres oczekiwania na realizację zamówionego serwera w większości wypadków nie przekracza 48 godzin od wniesienia opłaty za pierwszy miesiąc użytkowania serwera oraz - jeżeli przewiduje to umowa - opłaty instalacyjnej.
Powrót

Ask a question online Write to us... Send