Rozszerzone możliwości zarządzania WordPressem

Przy okazji ostatniej aktualizacji instalatora aplikacji CMS zaimplementowane zostało wygodne narzędzie dedykowane zarządzaniu WordPressem.

WordPress Manager wprowadza zintegrowaną z instalatorem aplikacji możliwość jednoczesnego zarządzania wszystkimi instalacjami systemu WordPress – z jednego miejsca.

To wygodne narzędzie, za pomocą którego można automatycznie zalogować się do panelu administracyjnego WP, dokonać aktualizacji zarówno systemu jak i wszelkich pluginów, czy skórek. Dodatkowo oferuje możliwość zmiany podstawowych ustawień witryny, bez konieczności logowania się do panelu, oraz umożliwia skorzystanie z dodatkowych opcji, takich jak harmonogram działań systemu (WP-CRON) czy automatyczne debugowanie wykonywanych na stronie skryptów (WordPress Debug Mode).

WordPress Manager integruje wszystkie opcje i wyświetla je w formie wygodnego i dostępnego w jednym miejscu interfejsu, sprawiając że zarządzanie naszą stroną staje się jeszcze prostsze i szybkie jak nigdy dotąd – bo nie wymaga nawet logowania się do panelu administracyjnego WordPressa.

Panel Directadmin
Aby dostać się do WordPress Managera wystarczy kliknąć w panelu DirectAdmin link „WordPress”.

Jeżeli nie posiadamy jeszcze w systemie Instalatora żadnych instalacji WordPressa zobaczymy okno z przyciskami umożliwiającymi wykonanie szybkiej instalacji lub przeskanowania naszego konta hostingowego w poszukiwaniu istniejących instalacji WP.

Z kolei istniejące instalacje pojawią się w formie rozwijanej listy, gdzie będziemy mogli bez użycia loginu i hasła zalogować się do panelu WP, zmienić hasło, dokonać oraz skonfigurować aktualizację, utworzyć kopię zapasową czy też wykonać klonowanie instalacji.

Zapraszamy do korzystania – instalator wraz WordPress Managerem jest dostępny bezpłatnie w każdym planie hostingowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.